خانه / پیچ خودکار / فروش انواع پیچ خودکار سرمته ای ارزان

فروش انواع پیچ خودکار سرمته ای ارزان

فروش انواع پیچ خودکار سرمته ای ارزان و کاربرد بسیار زیاد این محصول در صنایع مختلف باعث گردیده که شاهد استفاده بسیار و رو به رشد انواع پیچ خودکار در بین صنف های مختلف باشیم.مزایای کاربرد این گونه از پیچ ها باعث شده نصابان بسیاردر صنف ها وعرصه های مختلف از این فرآورده استفاده کرده و آن را جایگزین محصولات دیگرنمایند.

پیچ خودکار سرمته ای،در واقع از جمله مدل های پر مصرف پیچ است که نوع آن به صورت مته بوده و همین ویژگی باعث شده در نقاطی که این گونه پیچ استفاده می شود نیاز به سوراخ کاری نباشد. این پیچ ها را بر سر پیچ گوشتی شارژی نهاده میشوند تا با آنها عمل سوراخ کردن و سفت کردن پیچ همزمان انجام می گردد.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه

اغلب اوقات پیچ سرمته در قطعات چوبی پروفیلهای با قطر به کار گرفته می شود. از دیگر موارد استفاده پیچ خودکار سرمته میتوان صنف کامپوزیت کاران را نام برد. استفاده از این نوع پیچ باعث شده که کار با آن ساده تر شود و از طرفی سرعت انجام کارها بسیاربالاتر رود.تقاضای بسیار بالای این فرآورده باعث رواج فروش انواع پیچ خودکار سرمته ای ارزان در بازار گردیده است.

پیچ خودکار چیست

پیچ خودکار نوعی از پیچ است که برای محکم شدن نیاز به مهره ای ندارد. مصرف پیچ خودکار بسیار بالا بوده از مواد اولیه چون آهن فولاد برنج….. برای ساخت آن استفاده می شود. متریال به کار رفته در پیچ نشانگر توانایی‌های این محصول و کاربری آن بوده که برابر استانداردهای خاص آن تعیین گردیده است.پیچ خودکار در سایزهای بسیار متنوعی تولید و روانه بازار می گردد. امروزه فعالان بسیار زیادی در بازارهای گوناگون اقدام به فروش انواع پیچ و مهره می نمایند.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه

پیچ خودکار چوب

بیشترین مصرف پیچ خودکار در صنایع چوبی بوده بطوریکه تنوع و سایز بندی های گوناگون از این فرآورده را در انواع ساخته‌های چوبی می توان مشاهده کرد.از جمله پیچ های خودکار چوبی میتوان به پیچ های ام دی اف اشاره کرد.
این محصولات در واقع همان پیچ های خودکار هزینه ای هستند که به دلیل استفاده زیاد آنها در صنف ام دی اف کاران به پیچ های ام دی اف و معروف شده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09101104824
شماره تلفکس:02177064990
پست الکترونیکی: eshpil.pars@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش پیچ

قیمت فروش پیچ خودکار در حجم عمده

قیمت فروش پیچ خودکار در حجم عمده امروزه توسط بسیاری ازمتقاضیان و مصرف کنندگان این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *